| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 19:01 Заглавие: PHILIPS 24CE3276/10B- помощ |
|
|
| Здравейте,колеги знам че е много ама много несериозно да поставя така въпроса но Ви моля да ме извините предварително - докараха ми за ремонт ТВ Филипс модел 24СЕ3276/10B клиента си го е ремонтирал сам направил няколко поразии, счупил платката на кинескопа махал транзистори, R , след ремонта и кърпенето ТВ трьгна но растера е тип възглавница а корекциите се намират на платката на кинескопа и точно там липсват някой елемента - та искам да попитам на някой намира ли му се схема не ме питайте за шасито защото е напръксан с нещо вътре мога да ви кажа проц- TMP47C432AP-8188 а паметта е с батерия - Благодаря предварително и извиняваите още веднъж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 19:48 Заглавие: |
|
|
| Колега,шасито би трябвало да е СР110. Изпратих ти схема, дано да свърши работа! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 19:49 Заглавие: |
|
|
| Трябва да е шаси CP110, схема има в файлобменика.Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 21:09 Заглавие: |
|
|
Колега имам същия филипс да стои при мен за тоя процесор.Ако схемите които са ти пратили колегите не помогнат то ми се обади и ще отворя моя и ще ти кажа какви са елементите по платката _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 22:29 Заглавие: |
|
|
| Голями благодарности схемата я изтеглих от файлобменика и е това което ми трябва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|