| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 11:20 Заглавие: ford 2014 |
|
|
Колеги има ли калкулатор за смятане на кода на такова радио по серийният номер
C230916
91FB-18K876-DA |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 11:48 Заглавие: |
|
|
свали си дъмпа защото може кода да не ти е същия по принцип се сменят при отключване успех _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 11:49 Заглавие: |
|
|
Пробвай
1281 или 381 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz4td Нов потребител

Регистриран на: 08 Юли 2004 Мнения: 8
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 11:50 Заглавие: ford 2014 |
|
|
Бояне прочети паметта и корегирай по обяснението
Модель: FORD FD-2014
Оригинал Serial EEPROM 93C06 , DIP-8.
Процессор: NEC 76008JC017
Данные влияющие на работу:
Пароль состоит из трех знаков от 0 до 9.
Счетчик попыток находится по адресам 08 и 09
Для работы их надо обнулить
Пароль хранится по адресам:
---------T------T------¬
¦ Адрес ¦ 00 ¦ 01 ¦
+--------+------+------+
¦ Данные ¦ 19 ¦ 81 ¦
+--------+------+------+
¦ Код: ¦ 19 ¦ 8 ¦
L--------+------+-------
А най добре на адрес 01 втората цифра я направи 0 тогава няма да иска код. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 11:50 Заглавие: Re: ford 2014 |
|
|
| Boyan написа: | Колеги има ли калкулатор за смятане на кода на такова радио по серийният номер
C230916
91FB-18K876-DA |
КОЛЕГА това е елементарно радио чети епрома ако нямаш дъмп пиши
и стига с тези калкулатори ПЪРВО СЕ НАУЧЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ПАМЕТИ И ПРОЦЕСОРИ ПАК ПОСЛЕ ИСКАИТЕ КАЛК.  _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 14:07 Заглавие: |
|
|
| да ясно ми е колеги - касетофона не беше пипан и затова ме интересуваше дали има калкулатор.За паметите ми е пределно ясно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|