| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 13:28 Заглавие: Samsung - дайте дъмп |
|
|
Колеги извинявам се ,че отново ви досаждам!
Сега по темата: Самсунга е модел CW21M63N процесора e SDA5555-А035 телевизора е свил отгоре и от долу по 2 пръста. Не мога да вляза във сервизен по споменатите начини във форума.Тв-то е нов модел. Ако знаете как се влиза или имате дъмп -ПОМАГАИТЕ!
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 13:37 Заглавие: |
|
|
FANI SIRAKOVA
напишете номера на шасито,от страна спойки под ТХО. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 13:48 Заглавие: |
|
|
Това би трявбало да свърши работа.Модела е друг но процесора е същия.
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 13:51 Заглавие: |
|
|
Дима шасито е TG42a
Колега със този дъмп е по зле. Сви по 14см от двете страни и бърка исписването!
Последната промяна е направена от FANI SIRAKOVA на Сря Мар 23, 2005 14:10; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 14:07 Заглавие: |
|
|
При мен няма такова шаси да не е KS3A?,защото според мен трудно ще се намери памет,която всички настройки съвпадат.Досега Samsung тръгваха с паразни памети и после донастройваме в сервиз. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 14:15 Заглавие: |
|
|
Fani,ето ти бинче,проверено е работи. _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 14:15 Заглавие: |
|
|
| Дима ,дай идея да влезна в сервиз. Нямам нищо против да то донастроя. Сега ще го пусна и със празна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 14:19 Заглавие: |
|
|
влизането в сервиз би трябвало да е:
display
menu
mute
power _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 14:32 Заглавие: |
|
|
Изпратих ти на пощата сервизното на KS3A,Фани точно в центъра на THO TG42 ли пише? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 14:37 Заглавие: |
|
|
Дима , шасито наистина е това което каза ти. Извиняваи , че те заблудих.
Относно дъмпа на Тодо_р колега това е дъмп за ТМР47С1637N-RA34качи го на 1 памет и ще се убедиш.Не може да се влезе във сервизен по описания начин.Да припомня процесорът е SDA-5555
Последната промяна е направена от FANI SIRAKOVA на Сря Мар 23, 2005 23:20; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|