| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 19:22 Заглавие: Сервизен режим за Филипс шаси L9.2E |
|
|
| Здравейте , колеги трябва ми начина за влизане в сервиз режима на ТВ Филипс 14РТ1565/58 шаси L9.2Е процесор SAA5564PS/M3/0182 памет 24с08 с търсачката нищо не излезна - Благодаря Ви предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ILIAN Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 281 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 20:20 Заглавие: |
|
|
| Окъси за момент точки 0228 и 0224(на платка А7 мисля) докато включваш мрежовия бутон.Това е режим SDM.Втория сервизен режим е SAM - в SDM режим се натискат едновременно CH DOWN и VOL DOWN на местния пулт. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 18:43 Заглавие: |
|
|
| Колеги,влизането в сер режим става горе-долу както каза колегата ILIAN само че явно не е същото шаси защото мойто има само основната платка - но на въпроса окъсяват се за момент точки 0225 и 0226 който се намират до процесора и се включва от мр ключ и излиза SDM режим а да влезете в режим SAM се натискат едновременно бутоните звук- и канал- от панела на ТВ-то настройките се помнят като се загаси от ДУ-то |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|