| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Съб Мар 19, 2005 15:55 Заглавие: toshiba 32z23b внос от англия |
|
|
| знаели някой къде в сервиза се птоменя . ОРТ го променах от 00 до99 без успех, има и позиция area. tam също променях 00,01,02,03 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Нед Мар 20, 2005 17:20 Заглавие: |
|
|
Колега аз лично не разбрах какво по точно питаш. По скоро кажи какъв ти проблема звук ли няма на нашия стандарт обхватите превключват ли се и с какви схеми е вътре.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Нед Мар 20, 2005 18:12 Заглавие: |
|
|
Колега погледни тунера поне. Има ли всички обхвати или е само UHF? Тръгва ли да избира ?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 9:00 Заглавие: |
|
|
| няма vhf,bg,dk tunera e пълен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 9:06 Заглавие: |
|
|
| шасито е z23b. ako на някой колега е попадала тoshiba с това шаси е и свалил дъмпа ЩЕ бъда благодарен ако ми го изпрати |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 14:38 Заглавие: |
|
|
Почти всички внесени от Англия са само на дециметров обхват.Така че първо огледай има ли възможност да се постави друг тунер и до изводите му ще идва ли напрежение за обхватите командвано от процесора.На някой телевизори има оставени празни дупки и само да се поставят елементите и става.Първо това оправи а после и с платка звук ще стане като на местото на 6.00мгх поставиш 5.5 и платка звук.Въртела е голям от сега да го знаеш. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 14:59 Заглавие: |
|
|
| телевизора си подържа всичко само дето трябва да се включи от сервизното меню и там е проблема. значенията на различните позиции от менюто не са съвсем ясни.тия телевизори се правят дато се презапише паметта или от сервиза ако се знае къде да се бръкне |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пон Мар 21, 2005 19:18 Заглавие: |
|
|
Напиши с какъв процесор е за да потърсим такава памет за такъв процесор _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 9:08 Заглавие: |
|
|
| proцесора е tmp87cs38n-563, но това едва ли ще помогне, защото на базата на тоя процесор има различни версии, в които опциите за стандартите са на различни места |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|