| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Румен Канчев Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2004 Мнения: 105
|
Пуснато на: Вто Мар 22, 2005 12:44 Заглавие: TV SHOV model stv-137 |
|
|
Здравейте , колеги.Проблема с това ТВ е следния:Беше изгорял фуса на 5V но тръгваше(снежинка) , след смяна има високо но екрана е тъмен и няма звук.Процесора е CTV222S - ver1.3 памет 24C02 видео TDA8361.Дайте някакъв съвет
P.S Без памет ефекта е същия
Благодаря предваретелно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 11:22 Заглавие: |
|
|
| Увеличи ускорението да видиш дали има цял растер.Виж регулировките на яркост и контраст да не са се "запомнили" на 0 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|