 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Ное 07, 2009 23:51 Заглавие: Продавам Pioneer DEH-30MP - 115 лв. |
|
|
В отлично състояние, както по работата така и по външния вид /както се вижда на снимката/. Работи безпроблемно. Много добър звук и доста функции по звука.
Има 4 изхода за усилвател, 2 на предните канали, 2 на задните или субуфер
Допълнителен АUX вход
Поддържа директно свързване на субуфер - 70 W
Има хайпас и лоупас филтри
3 бандов параметричен и 3 бандов стандартен еквалайзар /ниски - среди -високи/
Допълнително усилване на баса
Чете MP3, WAV, WMA
Има всичко необходимо за постигане на добър звук в автомобила.
За по-подробна информация на сайна на Pioneer
http://www.pioneer.eu/eur/products/archive/DEH-30MP/index.html
Продавам го пълен комплект с кутийка за панела, шейна, кабели скоби за махане на плеара от шейната.
Ето реална снимка.
http://gallery.renault-bg.com/content/m/martins/DSC03011.JPG
Плеара се намира в Пловдив и може да се чуе на място, пращам и с Еконт.
Телефон 0895656060 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
martins Опитен потребител

Регистриран на: 10 Апр 2006 Мнения: 166 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Ное 09, 2009 14:11 Заглавие: |
|
|
| Продаден. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|