| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
k_dimitrovv Активен потребител

Регистриран на: 03 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 13:33 Заглавие: ТВ "Lenoir" малко помощ моля! |
|
|
Телевизора е внесен от Италия, модел KV6514, шасито е G01-A3200-02, проц. CTV322S V1.2, развивки и видео TA8808BN. Пробило е ТХО и са овъглени 3 резистора:
R314 (мери се 56k)
R315 (мери се 9.6k)
R254 (прекъснал)
Моля ако някой има схема или знае колко трябва да са стойностите на гореспоменатите резистори да помогне.
P.S. Извинявам се че темата е маркирана като важна (с !), просто браузера ми е архивен и не мога да я постна като нормална
Вече е нормална. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Мар 23, 2005 19:31 Заглавие: |
|
|
Трудна работа колега.Я кажи поне дадните на ТХОто за да опитаме да видим на какъв телевизор стои такова ТХО и по него да гледаме. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k_dimitrovv Активен потребител

Регистриран на: 03 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Чет Мар 24, 2005 14:09 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | | Трудна работа колега.Я кажи поне дадните на ТХОто за да опитаме да видим на какъв телевизор стои такова ТХО и по него да гледаме. |
Оригиналното ТХО е FC1401 (HR аналог 7452). На пръв поглед захранването работи нормално (105V на лампа), ще погледна и за бустерен кондензатор, благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|