| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Expressel Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2005 Мнения: 215 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 12:48 Заглавие: Сервизен режим за Универсум FT7150 |
|
|
| Колеги, моля ако някои знае как се влиза в сервизен режим на Universum FT7150 шаси Stereo plus да сподели , процесор OPL01-R01 , Видео TDA8366 , звук MSP3400 дистанционното което ползвам за този модел е Пилот 4089 . Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 19:14 Заглавие: |
|
|
А защо искаш да влезеш в сервизен режим ? Може би ще можем да ти помогнем и без влизане в сервизен режим.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Expressel Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2005 Мнения: 215 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 20:10 Заглавие: |
|
|
| Ами всички настройки за размери и корекции са там , а пък и пробвах с разни бин-ове които намерих, но с нито един не пасва добре. Иска още настройки. Затова ми трябва сервизен режим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 20:26 Заглавие: |
|
|
Опитай бързо от пулта
-(MUTE) (OK) (TV) или
-(-/--) ( MENU) (TV) или
-(MENU) (TV) (i) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Expressel Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2005 Мнения: 215 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Мар 25, 2005 20:34 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за информацията утре ще пробвам и ще кажа какво е станало |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Expressel Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2005 Мнения: 215 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Мар 28, 2005 20:28 Заглавие: |
|
|
| Вярната комбинация се оказа (i) (M) (P) . Благодаря на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|