| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пон Мар 28, 2005 13:32 Заглавие: търся сервизен режим на neo1451 |
|
|
| не мога да вляза в сервизен режим на нео tv-1451--процесора е LC863332B--- МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Мар 28, 2005 13:36 Заглавие: |
|
|
Потърси скрит бутон на пулта.... _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пон Мар 28, 2005 13:40 Заглавие: |
|
|
| има скрит бутон но не действа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Мар 28, 2005 13:45 Заглавие: |
|
|
Вижте си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пон Мар 28, 2005 13:53 Заглавие: |
|
|
едно голямо БЛАГОДАРЯ НА ДИМА--информацията ти е жестока  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gena Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 553 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Мар 28, 2005 17:51 Заглавие: |
|
|
Dima,
Мисля, че шасито трябва да е същото, като на NEO TV-1442TX.
Би ли ми изпратил и на мен информацията, че вчера купихме една такава играчка и чак в къщи видях кривините на геометрията? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|