| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 8:56 Заглавие: JVC AV28BH7E шаси11ак41J-4 100hz. |
|
|
Здравейте.Този тв. влезе във бокса със пробило тхо.Сложих му HR8648.Картината е без забележки но му липсва звука .Напреженията на MSP във норми по схемата http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/10489/jvc_av-29bh11.html .НЧУ си рбаботи със отпушено mute.Какво дистанционно става за модела ,че ще ми се наложи да пускам и D/K ako пропее.ТХО доста светеше може и да имам заминала памет24LC32.Eдно бинче може и да ми помогне,но нямам за модела.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 9:06 Заглавие: |
|
|
Виж това дали няма да свърши работа  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 10:29 Заглавие: |
|
|
Благодаря Noel. Грешката се оказа във техника.Докато съм сменял тхо съм натиснал еdин електролит и веднага се е скъсала пътеката под него. Звука го пуснах от серв.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|