 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RNN Нов потребител

Регистриран на: 06 Яну 2010 Мнения: 10 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Сря Яну 06, 2010 17:11 Заглавие: Продавам 2 DVDта |
|
|
Продавам 2 DVDта за 40 лв.!!!Едното SOGO,другото VESTEL с дистанциони ,вече незнам дали работят не съм ги ползвал отдавна,но май си работят като се замисля ???.инфо на 0878936274 или [email protected]-ПРОДАДЕНИ!!!
Последната промяна е направена от RNN на Чет Яну 28, 2010 15:01; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vazlom Нов потребител


Регистриран на: 09 Юли 2008 Мнения: 49
|
Пуснато на: Чет Яну 07, 2010 11:25 Заглавие: |
|
|
| имат ли usb |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RNN Нов потребител

Регистриран на: 06 Яну 2010 Мнения: 10 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Чет Яну 07, 2010 12:33 Заглавие: |
|
|
| мисля че не |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|