 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Enjyu Нов потребител

Регистриран на: 11 Яну 2010 Мнения: 2 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Яну 11, 2010 16:06 Заглавие: Продавам електрическа отвертка Raider - продадено! |
|
|
Продавам електрическа отвертка Raider RD-CD20 за 30лв на територията на град Пловдив по възможност...
Машинката е в перфектно състояние. Купена е средата на откомври и почти не е ползвана (2-3 пъти най-много) и още е в гаранция (г-я: 24 месеца)
Захранващо напрежение: 12 V
Обороти в мин: 0-350/950
Батерия: NiCd 1200 mAh
Механични скорости: 2
Реверс: Да
Самозатягащ патронник: 0.8-10 mm
Съединител: 8+1
Време на зареждане: 3-5 h
Върви комплект с две приставки (на снимките - над батерията), батерия и зарядно за батерията.
ps. куфарчето от снимката е от стара отвертка, защото не можах да открия кутията на Raider-a. Оставила съм приставките от старата отвертка в куфарчето и ги комплектовам с новата. Липсват само 1 свредло и приставката в която се поставят малките отверчици, но и без нея пак става...има и снимка на приставките.
Снимки:
*Click*
*Click 2*
*Click3*
За връзка: тел. 0899295396, e-mail: [email protected], skype: kill_me_if_you_can_2 или в темата.
Последната промяна е направена от Enjyu на Сря Яну 20, 2010 7:11; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Enjyu Нов потребител

Регистриран на: 11 Яну 2010 Мнения: 2 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Яну 14, 2010 18:45 Заглавие: |
|
|
Актуализирам  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sword Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2009 Мнения: 196 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Яну 16, 2010 21:42 Заглавие: |
|
|
| имате лично съобщение! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|