| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пет Мар 12, 2010 20:55 Заглавие: Купувам въздушни променливи кондензатори. |
|
|
На един свестен човек явно ще му ставам много задължен. По този повод трябва да набавя два въздушни променливи кондензатора.
Единият да е до 250 пикофарада с междина на ламелите 3-4 милиметра.
Другият 1000-1200 пикофарада, междина 0.5 милиметра.
Може и многосекционни или няколко с по няколко секции.
Оферирайте. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Пет Мар 12, 2010 20:59 Заглавие: |
|
|
Имам доста от стари радиоапарати ще разровя.
Но утре че са на село. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Пет Мар 12, 2010 21:43 Заглавие: |
|
|
| Надали ще станат от радиоапарати. Тези, които питащия търси са специални. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Съб Мар 13, 2010 7:37 Заглавие: |
|
|
От стар радиоапарат ще стане този с големия капацитет. Може да се снадят няколко еднакви...
Давайте снимки, то ще се изясни. Пък и покрай калабалъка, може и някой друг да си хареса нещо.
За този, с голямата междина, трябва наистина специален. Май подходящи имаше на станциите които се монтираха на джоганите. Ама де да им помня цифрите.
Или някой да е имал мерак да си прави стъпало и да го е зарязал. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
igi66 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Ное 2006 Мнения: 407 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Съб Мар 13, 2010 8:36 Заглавие: |
|
|
Имам с междина 1мм и 2-секционен и мисля че е 35-1051пФ. _________________ Телефон за връзка: 0889445366 Иван
http://www.igi66.com
skype:igi66_ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Съб Мар 13, 2010 9:11 Заглавие: |
|
|
Споделяй и цена де. Може и на ЛС. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
HI-FI Активен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2009 Мнения: 68 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Мар 14, 2010 17:08 Заглавие: |
|
|
Колега,ако ти трябва променливия от тунер-усилвател "Technics" SA-303
цена: free (за София) или по куриер за ваша сметка.
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пон Мар 15, 2010 22:17 Заглавие: |
|
|
Кондензатори за ниско пробивно напрежение са набавени в достатъчно количество. В момента се търси само високоволтовия. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|