 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
inspektah Нов потребител

Регистриран на: 20 Мар 2010 Мнения: 14
|
Пуснато на: Пон Апр 05, 2010 13:25 Заглавие: Продавам Philips GoGear |
|
|
Продавам Philips GoGear media player.в който се комбинират изключителен дизайн с иновационна технология за подобряване качеството на звука.Има вграден цифров звуков процесор.Разполага с 4GB памет, която можете да запълниш с MP3, WMA, AAC файлове.2.8" LCD цветен дисплей на който могат да се гледат клипове снимки или филми.Батерията издържа 25 часа слушане на
музика и 5 часа видео възпроизвеждане.
Съвсем лек козметичен дефект има,но той не пречи на работата на плеяра.Като цяло много запазен.
Снимки изпращам на Skype и E-mail.
Плеяра се намира в град Търговище.Но мога да изпратя до всеки град с куриерска фирма ЕКОНТ с опция "погледни преди да платиш"за да се уверите за състоянието му
цена 69 лв (възможен коментар)
за контакти ЛС или тел. 0878 50 68 48 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|