 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
qoquio Нов потребител

Регистриран на: 20 Фев 2010 Мнения: 23
|
Пуснато на: Съб Мар 13, 2010 2:41 Заглавие: Продавам колони Schneider 2x55W |
|
|
Schneider 8030 LS 55-100 Watt 4 om, размери 87/21/23
Немски колонки. Вадят доста приличен звук. В изрядно състояние.
За момента нямам с какво да ги снимам, но не се различават особено от нови.
Прилагам видео, понеже само това намерих из нета за да се добие някаква предства за визията.
http://www.youtube.com/watch?v=W_4XDxZiH-I
Цена 90лв.
Само за София.
skype: qoquio
[email protected]
ЛС /но не проверявам много често/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
qoquio Нов потребител

Регистриран на: 20 Фев 2010 Мнения: 23
|
Пуснато на: Пон Мар 15, 2010 17:01 Заглавие: |
|
|
| Продадени |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|