 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Zdravkicha Опитен потребител


Регистриран на: 19 Яну 2010 Мнения: 266 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Мар 17, 2010 8:52 Заглавие: Заменям TV. SONY KV29FX20R за руски осцилоскоп над 20 MHZ |
|
|
Телевизора е с дефектен кинескоп но шасито и кутията са здрави. Падал е и му е отлепена маската. Работи но картината му е с много вертикални петна. Шасито съм го пробвал на личния си ТВ. и си работи перфектно. Заменям го за осцилоскоп -може и руски двулъчев над 20MHZ. Имам и други ТВ. за замяна. JVC AV-14JT5EBU. _________________ Обичам надписа - made in Japan |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|