Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Sony CDX-GT414U
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
EU_BG_akademika
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 28 Мар 2010
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2010 5:35    Заглавие: Sony CDX-GT414U Отговорете с цитат

Здравейте, на мойто авто сд "Sony CDX-GT414U" , му изчезна дислея, абсолютен мрак......
Но всичко друго си му работи, радио, сд, usb....хваща си станции, реагира на дистанционното абе работи си......
Нося го аз в сервиза на "сони" до южния парк гр. София ( а преди това панела му го отвори един колега и каза, че диодите са изгорели) и господата викат, 24лв за диагностика на проблема и се обадете след 2 дни. Обаждам се аз се и ми казват:
"Имате изгоряло крайно стъпало, струва 64 плюс 53 за работа та 117лв" И сега за да почнат да го правят, трябва да им занеса още 60лв......или искат капаро от 84лв при крайна цена 117.....
Та искам да попитам знаещите, възможно ли е с изгоряло крайно стъпало всичко без дисплей да си работи, реална ли е тази цена за стъпалото и още не е ли по добре, да ги жертвам тези 24 лв и да си купя нов с 2 год гаранция за около 150лв.
Благодаря
_________________
Роден рибар, а принуден да работи.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
termin_6
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 20 Яну 2010
Мнения: 341
Местожителство: Райково

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2010 7:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако след като е "спрял" дисплея,се е чувал нормален звук през говорителите и усилването и намалянето на звука са работили както преди това,то според мен,крайното стъпало е било здраво.
Цени не искам да коментирам.Shocked Evil or Very Mad
Честност и коректност-абстрактни понятия. Rolling Eyes
_________________
Когато човек иска да направи нещо намира начин, когато не иска намира причина.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EU_BG_akademika
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 28 Мар 2010
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2010 8:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Да благодаря и аз така си помислих, а сега как да постъпя...
Както е казал японецът за балгарина
"Най-много искам да ти взема акъла дето ти идва после" Та и мойта работа, не попитах тук предварително, не поисках мнение и се набълбуках с 120 кинта. Те не ми дадоха и никакъв документ за този депозит. Имам само приемно-предавателна разсписка.
Ехххх, че съм глупак, така ми се пада........... Crying or Very sad
_________________
Роден рибар, а принуден да работи.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
termin_6
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 20 Яну 2010
Мнения: 341
Местожителство: Райково

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2010 8:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво да ти кажа.Много сладка баница си им дал да ядат. Wink
Преценяш си силите за какво и колко можеш да се бориш и действаш.
Изчакай и други мнения.
_________________
Когато човек иска да направи нещо намира начин, когато не иска намира причина.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EU_BG_akademika
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 28 Мар 2010
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2010 8:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Има нещо гнило, защото ето тук:
http://www.servicelas.eu/status_order.php
Като въведа данните би трябвало да ми излезе състоянието на поръчката, а софта ми отговаря, че въобще не намира такава поръчка, а би трябвало да я намира след като е диагностицирана...............значи явно някой е забрави да я въведе, а е забравил защото няма никакво намерение да изписва стъпала, нито крайни, нито средни нито никакви Crying or Very sad
_________________
Роден рибар, а принуден да работи.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bogege
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Апр 2008
Мнения: 386
Местожителство: st.zagora

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2010 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

http://eshop.bg/sitemap/addord_12203167.html Това излиза като цена тук. А относно " изгорялото стъпало" ,което при теб е работило най добре виж какво ще ти кажат в сервиза където си го дал Very Happy Question Трябвало е да го пробвате там за да няма сега такива" изненади" Exclamation Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2010 19:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е това от линка го имам на склад на доста по-смислена цена.Друг е въпроса че при така описаните симптоми и според мене стъпалото най-вероятно си е (било) здраво.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!


Последната промяна е направена от Bojilov на Нед Мар 28, 2010 21:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fishev
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2004
Мнения: 1705
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2010 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Този чип има и вградени стабилизатори в него Може и да си свири но като не изкарва някое напрежение пак се сменя Не съм адвокат на колегите от Лас сервиз Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
EU_BG_akademika
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 28 Мар 2010
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2010 19:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря на всички, ще го правя, това ще ми е наказанието за незнаието Crying or Very sad , при друг случай първо ще питам и тогава ще действам.
Благодаря още веднъж.
_________________
Роден рибар, а принуден да работи.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2010 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Знам.То и SCL/SDA ходят към него.В един огромен процент думне ли тоя чип му думка стъпало,а не някой от стабилизаторите,затова и така предполагам.
Квото е-така да гадаем при положение че апарата го няма и нищо не е измерено смисъл няма.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov