 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dah4oz Нов потребител

Регистриран на: 17 Май 2010 Мнения: 1
|
Пуснато на: Пон Май 17, 2010 11:25 Заглавие: Продавам принтер, мп3 плейър и гсм |
|
|
1. Принтер HP LaserJet P1005 CB410A
като нов, почти неупотребяван със оригиналната тонер касета
цена 99лв.
2. Mp3 player Creative Zen Stone Plus 2Gb
комплект със слушалки и usb кабел
цена 30лв.
3. GSM Panasonic VS6
На 4 годишна експлоатация, има леки следи от употреба,
сменена батерия, работи безупречно, закупен от Мтел
цена 35лв.
Обявата важи за София!
При сериозен интерес възможен коментар в цената в разумни граници!
скайп - dah4oz
гсм - 0883355658 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|