Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложение към модераторите

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Deliya
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Апр 2006
Мнения: 303
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 20, 2010 16:54    Заглавие: Предложение към модераторите Отговорете с цитат

Моля да се отбележи като задължително участниците във форума да се регистрират от кой град са. За да не посочваме контрагенти от които питащия няма полза за да не се задават въпроси кой къде се намира. Благодаря Ви.
_________________
Няма невъзможни работи, има много трудни работи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Май 20, 2010 17:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Идеята е хубава донякъде,но тук всичко е на доброволни начала. Който иска.Ние не можем да ги накараме подписите да си ги вкарат в ред според правилата,та какво остана за това...
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Май 21, 2010 10:13    Заглавие: Отговорете с цитат

То и сега поне за търговския раздел е задължително продаващите да упоменатат населено място.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 4915

МнениеПуснато на: Пет Май 21, 2010 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Филипов написа:
...населено място.

, указващо местоположението на ..стоката
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Кавал
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 24 Май 2010
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 21:48    Заглавие: дърабъра Отговорете с цитат

Аз съм инженер промишлена електроника. Работя от 10 години в чужбина като дизайнер на индустриални системи за контрол и управление. Търсих някакъв форум за българските инженери по електроника ей-така за обмен на опит и попаднах на тоя. Викам си това трябва да е някакъв майтап. Първо категориите са разхвърляни, липсват подкатегории. В най-общия случай става думи за ремонти. В категория обща електроника един пита за звънец, друг за микроконтролери. Направо съм изумен че това е най-сериозния форум за електроника, който излиза най-отгоре на търсачките. Някой здраво трябва да мине с една метла и да реорганизира форума. Другата алтернатива е създаване на нов форум.
_________________
Ду ду ду ду
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Пон Май 24, 2010 22:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Като гледам наистина писанието ти не е нищо повече от
Кавал написа:
дърабъра


Кавал написа:
Аз съм инженер

Голем праз.Аз пък съм академик.Тая титла отдавна е тотално девалвирала.Щом може Александър Лилов да е член-кореспондент към БАН,що да не може едно магаре да е академик примерно.

Кавал написа:
Викам си това трябва да е някакъв майтап...Направо съм изумен че това е най-сериозния форум за електроника, който излиза най-отгоре на търсачките

Ами майтап е.В интерес на истината в началото всичко вървеше (така погледнато отстрани) малко и на майтап.И за 6-7 години сайта стана най-голямата база от знания на тема електроника в българското интернет пространство.При това-разнородна.А файловия сървър към eserviceinfo-и въобще в международното интернет пространство.Следя доста чужди форуми и виждам респекта който има към файлообменника и към наистина сериозното количество документация(предоставяно напълно свободно) за което могат да завиждат много други сайтове от далеч по-големи държави.Респекта към този файлообменик го има и в руските и в полските и в англоезичните форуми.

Кавал написа:
В най-общия случай става думи за ремонти.

хората се интересуват найвече от това и затуй и за ремонти има най-много раздели.
И ти въобще като къв се явяваш-като поредния гледащ от собствената си камбанария,как според него би било най-добре да изглежда форума и най-би му уйдисвал Question Twisted Evil

Или може би като поредния седящ отстрани свободно критикарстващ трол,шот си нема друга работа Question Айде първо да поучастваш достатъчно сериозно във тематичните раздели помагайки на останалите потребители пък чак сетне да раздаваш акъли по въпроса как според тебе би трябвало да изглежда този сайт Exclamation Evil or Very Mad

Кавал написа:
Другата алтернатива е създаване на нов форум.

Ми създавай!Некой да те е спрел Question Хостинги-бол.

P.S.
Кавал написа:
Май ще предпочета чуждите форуми.

Някой да те докарал/регистрирал насила тук?
Кавал написа:
форума ще загине от самосебе си....Като скапаната ви държава...

Такива като тебе дето предсказват че сайта щял да загине ги има от години.И от предсказание на предсказание форума скоро навъртя 300 хиляди поста. Laughing При все че се трие доста лиготия и спам иначе сигурно щеше да опре половината милион. И въобще-много негативизъм,бе баце.Не е хубаво така.Кел файда че си у чужбината,като си болен от българизъм Question Twisted Evil
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov