| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gama Активен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 84
|
Пуснато на: Вто Апр 26, 2005 10:02 Заглавие: VCR AKAI VS-23 не работи на PLAY |
|
|
| Захранване OK.При подаване команда PLAY от VCR или ДУ изписва символ L. На пренавиване работи.За тоя модел не знам да има заключване. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Апр 26, 2005 10:11 Заглавие: |
|
|
| Видеото ти е заключено,погледни на дистанционното отзат там пише. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gama Активен потребител

Регистриран на: 07 Дек 2004 Мнения: 84
|
Пуснато на: Вто Апр 26, 2005 10:28 Заглавие: |
|
|
| Благодаря,колега.Човек се учи докато е жив.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|