Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Антиспам време между два поста
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tropper
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005
Мнения: 1299
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юни 04, 2010 22:28    Заглавие: Антиспам време между два поста Отговорете с цитат

Има въведено минимално време между публикуване на два поста. Предполагам е с антиспам функции.

Досадното е че това влияе и на редакцията на постове - ако съм написал съобщение и като го прочета се сетя да допиша нещо, ми казва ча трябва да чакам като submit-на съобщението. Доста често си забелязвам печатни грешки и използвам Едит-а.

Има ли лесен начин да се раздели Post (after Edit) от обикновен Post и съответно на единия да се премахне проверката?

Ако не - ще му мисля да свиквам.
_________________
Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Съб Юни 05, 2010 3:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Свиквай. Времето за изчакване не е много, и докато чакаш можеш да препрочетеш пак и да откриеш друга пропусната грешка.

За твое успокоение ще ти кажа че ни бави и нас, модераторите. А на нас ни се налага да редактираме писанията не на един, а на много потребители.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Юли 2004
Мнения: 2969
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Съб Сеп 25, 2010 1:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега видях че имало и затова тема, аз например си копирам мнението, трия го после пиша ново и в полето на новото редактирам. Доста играчка. Като че ли може да се намали малко. Не знам колко минути е...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Съб Сеп 25, 2010 2:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Минута е много . . . .
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Rabin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Сеп 2010
Мнения: 145
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2013 16:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е най-близката тема за въпроса ми. Доскоро се получава така, че аз пиша и не съзнавам за проблем, а мода ходи след мен и оправя проблеми. Доколкото той каза - генерирал съм последователни постове. Винаги си редактирам постовете с edit, на 100 % сигурен съм.
Възможно ли е да е някакъв бъг, свързан с това време за редактиране? И други колеги се оплакаха, предполагам нещо подобно се случва.
Ето, не смея да натисна едит, но съм забравил най-важното и се налага. Редактирам веднага след пускането на поста, и често се сблъсквам с антиспам филтъра. Да не генерира излишни постове това нещо?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Юли 2004
Мнения: 2969
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2013 17:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Това нещо има един особен ефект ако не си изчакал нужното време и си цъкнал едит времето спира да тече. Така че изкачай да мине времето и тогава цъкни едит. Иначе е много, много неудобно. Аз понакога копирам целия пост, трия го пействам го и го коригирам. Между другото не съм видял някой да се е разписъл толкова много, ама не го махната. Не зная дали няма някакъв начин да се направи за 2-3 пъти едит и чак тогава да го смята за спам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rabin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Сеп 2010
Мнения: 145
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2013 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз питах друго. Май има някакъв бъг, а мода не е от приказливите и му отваряме работа без дори да съзнаваме. Не е единствения форум в който влизам, едивам си навсякъде, а само тук ми казват, че генерирам постове. Иначе превюто от моя страна не показва такова нещо.
Атачмънтите се появяват под аватара, а не под мнението. Офтопик пример за бъг. Може да има някакви бъгове, и да не сме наясно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2013 18:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да кажа какво е станало,щот не съм ти зад гърба докат седиш на компа за да знам какво си правил.Втори пост след предишния се пуска само когато е минало време-поне няколко часа или има някакво сериозно развитие по темата и актуализация на информацията.Дори и тогава е по-добре ако става дума за час-два стария пост да се изтрие и да се пусне нов със стария текст плюс актуализираната информация-така хем темата ще се ъп-не хем няма да има два поста един след друг.Във въпросната тема за захранване ли беше за зарядно ли, си имал поне пет дублирани поста,като някои от тях са били през пет минути.И още поне пет поста с цитирани големи фермани/картинки и т.н.,които също ненужно раздуват темата.Бутона за отговор е Post reply,а не Quote-достатъчно ясно е писано в правилата.Изчистил съм ти постовете от цитати един път,два пъти,три пъти и после съм трил.За другото-слял съм ти постовете един път,два пъти,три пъти и после съм трил.Когат имам време-оставям и забележки.Не ми е останало-не съм и оставил.В крайна сметка разчитаме на това че потребителя като един път,два пъти,три пъти види че постовете са му променени,на четвъртия път ще ги пусне така че да не се налагат корекции.
А пък вече ако има някакъв бъг и след едит добавеното ти излиза като нов пост-голяма работа.Няма да ни се почупят ръцете да ги слеем двата.Все пак тва ни е работата.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Rabin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Сеп 2010
Мнения: 145
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2013 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

"Бутона за отговор е Post reply,а не Quote-достатъчно ясно е писано в правилата."
ОК, има някакви тукашни съображения, не съм знаел за Quote. Quote дава инфо по чие мнение вземам отношение.
За картинките забелязах, че не щете да ги има, и започнах да ги оставям чрез линкове.
Беше ми изтрито мнение, като предходното беше на друг. С коментар, че дублирам постове.

По-сигурен не мога да бъда.
Нямам идея да спамя. Старая се да се съобразявам с обстановката.

"Във въпросната тема за захранване ли беше за зарядно ли, си имал поне пет дублирани поста,като някои от тях са били през пет минути."
Баш бъг си има, лошото е, че ние не го виждаме. Аз ако видя, че съм изцвъкал 5 поста - най-малкото ще се обадя да се извиня с молба да ги разкара някой.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Чет Яну 10, 2013 18:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Rabin написа:
Quote дава инфо по чие мнение вземам отношение.

Не е забранено цитирането,забранено е цитирането на цели постове,картинки и т.н.
Rabin написа:

За картинките забелязах, че не щете да ги има, и започнах да ги оставям чрез линкове.

И те не са забранени,стига да не раздуват.Когато раздуват на страни и са огромни-отиват като линк.И във въпросната тема има такава.
Rabin написа:

Беше ми изтрито мнение, като предходното беше на друг. С коментар, че дублирам постове.

Вече казах-трити са ти мнения за две различни прегрешения.И то след многократни корекции.
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov