| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
valdimar Нов потребител

Регистриран на: 16 Окт 2004 Мнения: 35
|
Пуснато на: Сря Фев 02, 2005 13:56 Заглавие: TV CINEX shasi PT92-90 |
|
|
Здавейте колеги
Имам проблем със звука /BG DK/на телевизор CINEX
Работи само на BG
Проблема е че нямам дистанционно и немога да влезна в сервизен режим
Ако някой има готов думп с BG DK нека ми го изпрати
Процесора е TDA9350PS/N2/2I0871
EPROM 24C16Или да ми кажите с кое дистанционно мога да влезна в сервизен режим
Благодаря ви предварително!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Фев 02, 2005 14:31 Заглавие: |
|
|
Пробвайте тези,но мисляче ще имате проблем с размера и пак ще се наложи сервиз. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ret Активен потребител

Регистриран на: 15 Юли 2004 Мнения: 72 Местожителство: Bulgaria
|
Пуснато на: Вто Юни 14, 2005 20:39 Заглавие: TV "Pacific" PTV 55-200 |
|
|
Здравейте Колеги!
TV "Pacific" PTV 55-200 - внесен от Англия - няма BG , DK
шаси - CTU AB
процесор - TDA9350PS/N2/1I0946
звуков процесор - TDA9875A
памет - 24C04
има оригинално ДУ – RC2171, няма скрит бутон!
Ако някой знае, как се влиза в сервизен режим - моля да помогне!!!
Предварително Благодаря! _________________ Там където свършва логиката,
започва електрониката! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Юни 15, 2005 0:53 Заглавие: Re: TV "Pacific" PTV 55-200 |
|
|
| Ret написа: | Здравейте Колеги!
TV "Pacific" PTV 55-200 - внесен от Англия - няма BG , DK
шаси - CTU AB
процесор - TDA9350PS/N2/1I0946
звуков процесор - TDA9875A
памет - 24C04
има оригинално ДУ – RC2171, няма скрит бутон!
Ако някой знае, как се влиза в сервизен режим - моля да помогне!!!
Предварително Благодаря! |
А метровите обхвати на тунера има ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|