 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
al_bundy316 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Авг 2007 Мнения: 180 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Сеп 01, 2009 10:58 Заглавие: Продавам няколко неща |
|
|
1. Видеокарта Gigabyte R955256D (ATI Radeon 9550)
256MB DDR, 128-bit, AGP 8X slot, картата е с пасивен охладител
Ето още малко информация. Към картата давам и книжката към нея, както и диска с драйвери.
Цена - 35лв.
2. 512MB RAM DDR400, PC3200, марка A-Data
Ето това представлява
Цена - 25лв.
3. 512MB RAM DDR400, PC3200, марка PQI
Така изглежда
Цена - 20лв.
4. Пострадало от гръм дъно Gigabyte GA-8I865G775-G
Става само за части, сокета на процесора е с изкривени крачета!
Тук можете да го видите
Цена - 5лв.
Всички неща работят перфектно! Двете плочки RAM работят в Dual Channel безпроблемно въпреки че са на различни марки. Ако се вземат две или повече неща ще има отстъпки. Предпочитам нещата да се пробват на място, за да няма недоразумения, но изпращам и по Еконт за сметка на купувача, като в този случай давам 3 дена money-back период, ако нещо не работи както трябва. За повече информация - на ЛС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
al_bundy316 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Авг 2007 Мнения: 180 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 12:49 Заглавие: |
|
|
Рам паметите са продадени. Видеокартата е с нова цена - 30лв., а дъното се подарява  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
al_bundy316 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Авг 2007 Мнения: 180 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Юни 26, 2010 21:16 Заглавие: |
|
|
Тази обява я бях забравил Видеокартата все още се продава и цената е 30лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
al_bundy316 Опитен потребител

Регистриран на: 12 Авг 2007 Мнения: 180 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Юли 18, 2010 21:40 Заглавие: |
|
|
| Картата е продадена, а дъното е подарено. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|