 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Deliya Опитен потребител

Регистриран на: 29 Апр 2006 Мнения: 303 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 13, 2010 17:40 Заглавие: Продавам копирен апарат |
|
|
Продавам преносим копирен апарат "XEROX - 5201". Липсва му тонер-модула. Цената нека определят кандидат-купувачите.
Допиши някаква поне ориентировъчна цена _________________ Няма невъзможни работи, има много трудни работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Deliya Опитен потребител

Регистриран на: 29 Апр 2006 Мнения: 303 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 15, 2010 6:53 Заглавие: Копирен апарат |
|
|
Ориентировъчна цена - 40,00лв _________________ Няма невъзможни работи, има много трудни работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Deliya Опитен потребител

Регистриран на: 29 Апр 2006 Мнения: 303 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Окт 21, 2010 12:29 Заглавие: Копирен апарат |
|
|
Свалям цената на 30,00лв _________________ Няма невъзможни работи, има много трудни работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|