| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kristov Активен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2010 Мнения: 88 Местожителство: Полски Тръмбеш
|
Пуснато на: Пон Ное 22, 2010 22:36 Заглавие: Разпродажба на сателитна и друга техника |
|
|
Продават се следните употребявани залежали компоненти:
Сателитни приемници
1. Nokia 9200 50лв. за сега се сваля от продажба
2. Nokia 9800 30лв.
3. Strong 8000 40лв. Инфо тук
4. Humax 5400 50лв.
5. Winersat WR902G 2броя 25лв. за един
6. ID Digital CI 24 Sensor 30лв.
7. eM Tech EM210P 50лв. с чип STi5500 всепак става за хубав позиционер
Всички приемници са в работно състояние и добър външен вид, с оригиналните си дистанционни . Само Емтеча е претърпял два ремонта .
Ефирен Цифров DVB-T
1. Samsung SMT-1100T 30лв.
Компютърни компоненти.
1. Аналогов тунер Aver Media 203 пълен комплект 25лв.
2. Дъно soket 754 Foxconn (WinFast K8S775A) с процeсор Sempron 2800+ и охлаждане не лошо - цена 45лв. Дъното пали но при опит за инсталиране дава син екран и се рестартирва
3. Дъно Asus A8N -Sli Дъното не пали . Пълен комплект си е,(книжка, планка преходник за Sli ) не е правен опит за ремонт. Цена 15 лв.
4. Дъно 6VIA90 с процесор Celeron 500 Mhz и охлаждане 15лв.
5. Дъно 6М810С + Celeron 500 Mhz 15лв.
6. Дъно М101 + Celeron 366 Mhz + 128МB SD-Ram 15лв.
7. Видеокарта Ati 9600 AIW AGP комплекта е карта и кабела с входовете и изходите няма дистанционното и цена 50лв.
8. Дефектна Видеокарта Ati 1950Pro PCE модел EAX1950PRO/HTDP/256
компютарa работи с нея като на екрана се виждат точици като изгорели пиксели при TFT около 10 на но може и малко повече да са. нa 3D забива. цена 15лв
регион Велико Търново
За Връзка тук или на ЛС или на тел 0887924845
коментар за повече от един компонент
Последната промяна е направена от kristov на Нед Дек 12, 2010 15:15; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumensat Опитен потребител

Регистриран на: 15 Окт 2005 Мнения: 115 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Дек 03, 2010 14:39 Заглавие: |
|
|
Може ли да ми пратите flash dump за ID Digital CI 24 Sensor
чип АМ29LV800
благодаря
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 03, 2010 19:46 Заглавие: |
|
|
| Виж си пощата . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumensat Опитен потребител

Регистриран на: 15 Окт 2005 Мнения: 115 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Съб Дек 04, 2010 8:14 Заглавие: |
|
|
супер си
понеделник ще го флешна |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kristov Активен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2010 Мнения: 88 Местожителство: Полски Тръмбеш
|
Пуснато на: Нед Дек 12, 2010 15:13 Заглавие: |
|
|
| Asus A8N -Sli Продадено |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|