 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Maxtor fan Опитен потребител

Регистриран на: 11 Апр 2010 Мнения: 233 Местожителство: гр. Съндърланд
|
Пуснато на: Пет Дек 10, 2010 16:56 Заглавие: Продавам 5-портов суич Gembird |
|
|
Продавам 5-портов суич Gembird NS-5P (http://www.gmb.nl/default.aspx?op=products&op2=item&id=1609), ползван е около половин година на два компютъра, няма гаранция, понеже е купуван от Солун. Не съм имал никакви проблеми с него, но реших да спретна домашната си мрежа с ЛАН карти и вече не ми трябва. Върви в комплект със захранващ кабел. Цената, която му искам, е 12 лв, в момента е 26 в софийска фирма. За контакти: [email protected], скайп respromcho, GSM 0876770587 или ЛС. Поздрави! _________________ http://www.sandacite.bg - Българският портал за стара техника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Maxtor fan Опитен потребител

Регистриран на: 11 Апр 2010 Мнения: 233 Местожителство: гр. Съндърланд
|
Пуснато на: Пон Дек 13, 2010 20:54 Заглавие: |
|
|
Още се продава. _________________ http://www.sandacite.bg - Българският портал за стара техника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|