| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
LZ2AAB Активен потребител


Регистриран на: 19 Фев 2005 Мнения: 88
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 22:48 Заглавие: Телевизор Grundig P25-449/12 CUC4200 |
|
|
Здравейте,донесоха ми това ТВ със следния проблем-при включване екрана светва в бяло,на лицевия панел реагират само бутоните за каналите нагоре и надолу.По някога при изключване и повторно включване екрана светва нормално със снежинки,но пак работят само двата бутона.Възможно ли е проблема да е в процесора който е SDA2023-A002? _________________ Да си най-добър в това което правиш, значи да правиш всичко оптимално!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 22:53 Заглавие: |
|
|
наистина тези процесори не са от най издържлижите и често дефектират имал съм случеи когато например не иска да търси или не запаметява само-скапва се някоя от шините на бутоните и до там.порови го още но имай едно на ум че май там ще излезе зайчето  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 23:35 Заглавие: |
|
|
За Grundig стандартно откачи моментния контакт и тогава мисли. Породи калпаво написана програма след залепване на контакта или ликаж резултата е доста непредсказуем. Има и варианти с буферно транзисторче, прави същите номера, макар че се мери като здраво. _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 9:06 Заглавие: |
|
|
| Ако ТХО-то мята искри 100% е процесор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|