| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
amv Гост
|
Пуснато на: Нед Май 15, 2005 9:49 Заглавие: проблем със SONY KV-1485MK |
|
|
Здравейте колеги!В момента ремонтя това SONY,а нямам схема за него.Проблемът му е че синьото му е малко повече.Напрежението на синята пушка е10 v повече от другите.Крайните са здрави.Молбата ми е някой ако има схема на този ТВ,да ми я изпрати!
Предварително благодаря !!!
видеото е CXA1213BS
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Нед Май 15, 2005 10:04 Заглавие: |
|
|
Провери си пощата!!! _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Гост
|
Пуснато на: Нед Май 15, 2005 14:27 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Коце!Не се сетих изобщо за братушките!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Май 15, 2005 23:14 Заглавие: |
|
|
| най вероятно да е cxa1213 имах същия проблем с фунай с въпросната схема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Май 17, 2005 10:38 Заглавие: |
|
|
| И аз съм имал под. проблем от CXA1213,но дано при тебе не е така,защото цената и в момента е около 50-60лв.Та като обясниш това на клиента може да му харесат и сегашните цветове! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Гост
|
Пуснато на: Сря Май 18, 2005 9:33 Заглавие: |
|
|
| Здравейте!Това SONY ме изкара от нерви.Проверих осцилограмите ,размених двата цвята, и се оказахте прави колеги.повредата е от CXA 1213.Клиентите довечера ги чака токов удар като научат ценатаБлагодаря на всички за помоща. Закривам темата! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|