| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Сря Май 25, 2005 10:27 Заглавие: SHARP 37GQ-20S звук на 6.5mhz |
|
|
| Здравейте!Докараха ми този тв с много лоши спойки.Пуснах го но не успях да му сложа звук.Не зная къде е написано шасито ,но централния процесор е M22050146F V2 на видеопроц.е залепена здраво една пластина и не смея да я отлепя да не си създам доп.грижи.Влязох в серв меню,но не открих опции за стандарт на звука.Всичко е SMD монтаж и не мога да се ориентирам.Някой борил ли се е с такава машина.Благодарен съм на всякаква помощ.Тв е испанско производство. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Май 25, 2005 10:34 Заглавие: |
|
|
Мисля,че досега никой не е успялда направи едновременно DK и BG програмно на този телевизор,става с платка,схемата я има във файлообменника,шасито е SQUAD видеото е STV2248 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Сря Май 25, 2005 10:50 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ти DIMA,ще видя какво ще направя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Сря Май 25, 2005 15:08 Заглавие: |
|
|
Привет!
номера става със смяна на ПАВ филтъра и прибавяне на звукова приставка
Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Сря Май 25, 2005 16:31 Заглавие: |
|
|
Стават както казва колегата , но по лесно е с квазизвук!
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Сря Май 25, 2005 21:03 Заглавие: |
|
|
| Здравейте!След,като разбрах,че не е извистно софтуерно решение на проблема пуснах твто с конвертор на 22кр.на видеопроцесора.Благодаря на всички отзовали се помоща.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|