 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rumkata1990 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Юли 2009 Мнения: 185 Местожителство: Г.Оряховица/В.Търново
|
Пуснато на: Пет Фев 04, 2011 23:56 Заглавие: Продавам охладител за процесор,преходник и CD-ROM |
|
|
Охладителя е с вентилатор и е свален от дъно Asrock p4v88 с процесор Intel Celeron 1,8Ghz,липсва само пластмасата със скобите които държат олхадителя , цена 15 лева
Преходника е М2/Memory Stick Pro Duo.От комплекта който е карта с преходник ми трябваше само картата и даже преходника изобщо не съм го ползвал,цена 5 лева
Сидито е Wearnes CDD-820,работи само с лицензирани дискове,явно има някакъв проблем с оптиката,включвал съм го с външно захранване и си възпроизвежда музика без проблем.
цена 5 лева
http://file.bg/c83574KqeIg
http://file.bg/c83577xvkQy
за връзка Л.С. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|