 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
k810 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 1687 Местожителство: Несебър
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2010 0:00 Заглавие: Изкупувам дисплеи от нокии 3310, 3315, 3330, 3350, 3410 |
|
|
Интересува ме да е здрав дисплея ,другото е без значение. Давам 5 лв на брой, за предпочитане е повече от една бройка в пратка. Получавам с еконт
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milenjs Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 1284 Местожителство: гр.Котел
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2010 9:44 Заглавие: |
|
|
| За да е виден отговора и от други колеги питам тук а не на ЛС - колко бройки ти трябват? Преди време си внесох 100 та мога пак да пробвам дали се намират все още. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k810 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 1687 Местожителство: Несебър
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2010 10:22 Заглавие: |
|
|
10-15 за първо време.
Китайски копия не ми вършат работа, само оригинални антики.
И по възможност до няколко дена да ги получа,иначе трябва пак от ebay., а от там ще чакам 5 дни от Англия.
0878 566 466 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k810 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 1687 Местожителство: Несебър
|
Пуснато на: Съб Яну 15, 2011 20:19 Заглавие: |
|
|
| Предлагам по 7 лв. на брой. Поне 2 дисплея в пратка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|