 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
glizan Опитен потребител

Регистриран на: 02 Мар 2007 Мнения: 113 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2011 20:04 Заглавие: Продавам магнетофон UNITRA |
|
|
Здравейте,
имам един чисто нов магнетофон, UNITRA M2407S който от години ми стои под леглото. Бях го взел с идеята да записвам някакви ленти на компютъра, но честно казано вече не ми се занимава с това... до сега лентите, които съм слагал са толкова стари, че се разпадат. От две години ей така стой и само място ми заема.
Така да се каже нищо не разбирам от тази техника. Спомням си, че като вкарвах звука в звуковата карта дори не можах да намеря такава букса дето се слага отгоре и бях забучил жиците направо вътрe.
Отдолу мисля, че има и направо изходи за тон колони 2х15 вата, но от там звука беше ужасен - много пращеше.
Когато го взех беше чисто нов - в кашон. Неразпечатан. Пускал съм го около 10 пъти. Просто като години е много стар и може би има нужда от някаква профилактика... де да знам...
Тук има снимка на магнетофона и два записа.
http://file.bg/c80873CLrUT
Знам, че в правилата на форума изрично е написано, че трябва да се каже цена, но аз наистина не знам колко струва това чудо и поемам риска темата да бъде изтрита.
Така, че ако някой проявява интерес нека ми пише с някакво предложение. Ако цената ми хареса ще го продам, а ако е символична предпочитам да си го запазя за спомен.
Обявата важи само за София. Такова тежко нещо не ми се разнася по куриери.
Пишете на ЛС или e-mail: [email protected] _________________ Начинаещ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2011 20:25 Заглавие: |
|
|
Каква цена би ти харесала?
10 лв? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Яну 16, 2011 20:27 Заглавие: |
|
|
Не го обръщайте на битак.Или да си пише ориентировъчна цена или да я заключвам и си се пазарете на P.M. наволя. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|