 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bdimov Опитен потребител

Регистриран на: 25 Яну 2005 Мнения: 261 Местожителство: Pazardjik
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2011 14:57 Заглавие: подарявам едни платки |
|
|
Здравейте колеги! Чистенето продължава, а с него и излишните джунджурии.
Подарявам една чанта платки от безжични телефони ( става въпрос за стационарни > майка + бебе ). Платките са от телефони "алифа" и "алкател".Алифата пишеше някога че били на Дженерал Електрик ( колко са на ГЕ те си знаят ). На снимката се вижда за какво иде реч. Намират се в Пазарджик, изпращам с Еконт. Пускам ги на подаряване за 10 дни от датата на пускането на обявата ( защото може на накой да му свършат работа ) след което заминават към "вечните ловни полета"
0888979017 или ЛС.
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2271/456291109210614027312952689983UpLfOPGwieZP6C51aLL.JPG |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
advertbg Активен потребител

Регистриран на: 13 Фев 2006 Мнения: 82 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2011 21:20 Заглавие: Re |
|
|
| Имаш ПМ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bdimov Опитен потребител

Регистриран на: 25 Яну 2005 Мнения: 261 Местожителство: Pazardjik
|
Пуснато на: Пон Яну 17, 2011 21:43 Заглавие: .... |
|
|
Заминават за Варна! Темата може да бъде изтрита  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|