| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dimovdid Нов потребител

Регистриран на: 02 Ное 2007 Мнения: 22 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Нед Яну 09, 2011 22:26 Заглавие: Продавам руски любителски осцилограф ОМШ-3М-Продаден. |
|
|
Здравейте!
Продавам руски любителски осцилограф ОМШ-3М. Не е използван въобще. Чисто нов.
http://dimovdid.snimka.bg/business/electronics.562819.22031418
Захранване-42 Волта. Нужен е трансформатор около 42 В, 50-60 Вата. Това е направено с цел разделяне от мрежата и по-голяма безопасност. В албума има 2 снимки от първите 2 страници на инструкцията. Там всичко е написано.
Цена 50 лева.
За връзка: Димчо Димов
0884400528
[email protected]
Последната промяна е направена от dimovdid на Съб Яну 22, 2011 20:56; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
the_bull Опитен потребител

Регистриран на: 31 Май 2007 Мнения: 660 Местожителство: Монтана(Студент в Русе)
|
Пуснато на: Нед Яну 09, 2011 22:30 Заглавие: |
|
|
На снимката има диоди! Оправи си линка. _________________ Постулат на Хорнер за петте удара:
"Опитът е право пропорционален на потрошеното оборудване." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimovdid Нов потребител

Регистриран на: 02 Ное 2007 Мнения: 22 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Вто Яну 18, 2011 16:58 Заглавие: |
|
|
| Нова цена-45 лева. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|