 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
durankulakat Нов потребител

Регистриран на: 26 Юни 2010 Мнения: 7 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Фев 15, 2011 23:01 Заглавие: Продавам нискочестотен усилвател 1х100W |
|
|
Здравейте!
Продавам нискочестотен усилвател, ръчна изработка.
Работи много добре, има stand-by режим.
Към него върви и 100 ватов трансформатор 2х24волта.
Усилвателя има радиатор и вентилатор на 12 волта.
Усилвателят е едноканален!
Намира се във Варна
Ето снимка:
http://i1183.photobucket.com/albums/x475/durankulakat/IMGP0014.jpg
Цена 50лв
За контакт:
Иван Петров
скайп: slayer_kolyo
може и на ЛС или тук в темата _________________ Иван Петров
skype: slayer_kolyo |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
durankulakat Нов потребител

Регистриран на: 26 Юни 2010 Мнения: 7 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Фев 17, 2011 15:43 Заглавие: |
|
|
!!! Нова цена: 40лв !!! _________________ Иван Петров
skype: slayer_kolyo |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|