 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stefanfireman Активен потребител

Регистриран на: 17 Юли 2010 Мнения: 71 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Фев 17, 2011 16:04 Заглавие: Продавам голям модел cd плеар sony cdp-991 |
|
|
Продавам CD плеар SONY CDP-991, перфектен технически, леки драскотини по капака, предния панел е перфектен, чете оригинални и писани дискове без да се замисли. Окомплектован е с дистанционно управление. Разполага с фиксиран, регулируем и оптичен изходи.Транспорт kss-240a. Произведен е в Япония. Цена 110лв. За в-ка на skype: stefanfireman , GSM 0877644965
http://www.klaus-pohlig.de/kp/audiohistory/cddrives/sony%20cdp-991/cdp991front2.jpg _________________ Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто я изчакай да се наведе ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|