 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sunriseee Нов потребител

Регистриран на: 16 Апр 2011 Мнения: 2 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Съб Апр 16, 2011 10:35 Заглавие: Заключен телевизор - Neo |
|
|
| Здравейте . Имам един телевизор - Neo . И преди няколко дни му ровичках нещо в настройките , исках да изписва колко е часът ... обаче явно съм натиснала нещо и телевизорът се заключи. Сега като го включа ми изписва в горния ляв ъгъл - Ключ ... и има място да се въведат 3 цифри. Пробвах всякакви комбинации ... нищо не става . Блокирани са и всички останали бутони на дистанционното , с изключение на цифрите и бутона On/Off. Ако някой знае как да го отключа, ще съм много благодарна . Благодаря предварително. =] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sunriseee Нов потребител

Регистриран на: 16 Апр 2011 Мнения: 2 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Съб Апр 16, 2011 12:09 Заглавие: |
|
|
| Можете да изтриете темата - открих как да се справя с проблема , а и явно нещо не е била в час , щом е преместена в кошчето . =] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|