| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
formati Нов потребител

Регистриран на: 31 Авг 2009 Мнения: 32 Местожителство: гр. София
|
Пуснато на: Чет Дек 30, 2010 19:49 Заглавие: Продавам SD RAM PC133 256MB |
|
|
От София съм. Контакт тук или [email protected]
Последната промяна е направена от formati на Пон Апр 18, 2011 7:39; мнението е било променяно общо 5 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
formati Нов потребител

Регистриран на: 31 Авг 2009 Мнения: 32 Местожителство: гр. София
|
Пуснато на: Пон Апр 11, 2011 20:37 Заглавие: |
|
|
Цената е 8лв/бр. Има едностранни и двустранни. Снимки довечера.
Последната промяна е направена от formati на Вто Апр 12, 2011 13:45; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Апр 12, 2011 12:47 Заглавие: |
|
|
| Дай някоя снимка ,или поне напиши какъв тип са -едностранни ,двустранни ,евентуално типа на чиповете на едностранните ,ако има такива . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Апр 13, 2011 15:07 Заглавие: |
|
|
| Искам една едностранна ,чакам снимка ,или напиши типа на чиповете само . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
formati Нов потребител

Регистриран на: 31 Авг 2009 Мнения: 32 Местожителство: гр. София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Апр 13, 2011 18:46 Заглавие: |
|
|
| Извинявай ,не мога да видя на снимките точния номер на чиповете ,би ли го написал и на двата вида . Не ми е проблем да взема и двойката ,стига да съм убеден че ще ми свършат работа . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
formati Нов потребител

Регистриран на: 31 Авг 2009 Мнения: 32 Местожителство: гр. София
|
Пуснато на: Пон Апр 18, 2011 7:36 Заглавие: |
|
|
Останаха само 2бр.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|