 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Jet Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 689
|
Пуснато на: Пет Май 20, 2011 20:26 Заглавие: Продавам телевизор Philips - нова цена. |
|
|
Модел 25HT5403/58Z. Външен вид без никакви забележки. Цена 130 лева.
Тези, които се интересуват сериозно, нека ми пишат на ЛС. Ще им изпратя снимки на имейл.
Обявата е само за София, понеже не ми се занимава с куриери. _________________ Да живее негово императорско величество Клинг Надменни!!!
Последната промяна е направена от Jet на Вто Май 31, 2011 16:28; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Jet Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 689
|
Пуснато на: Вто Май 31, 2011 16:14 Заглавие: |
|
|
110лв. _________________ Да живее негово императорско величество Клинг Надменни!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|