| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Май 28, 2005 14:49 Заглавие: X0405NF |
|
|
Колеги,слагал ли е някой на мястото на ESM740(това е тиристора във за ВО в "Телефункен" "Саба" и други) XO405NF -става ли и променя ли се нещо по схемата?
Последната промяна е направена от Stoy40 на Пон Май 30, 2005 13:50; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Май 28, 2005 18:30 Заглавие: |
|
|
| Чесно казано съм си правил експерименти и транзистори и с тиристори но никога не е станало както трябва само си доказвам дефекта.търся от стари шасита и така.Дано ти да успеш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Май 28, 2005 21:36 Заглавие: |
|
|
| Ако се не лъжа в един Normende работата стана с КУ112А.Мисля ,че беше чешки.Нищо че е в друг корпус. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 28, 2005 22:12 Заглавие: |
|
|
| КУ112 не бяха ли руски и то май КУ221А .Чешките за развивка са КТ119А,работят добре.ООПП..АА , за хоризонтална обаче май . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Май 28, 2005 22:18 Заглавие: |
|
|
112 са руски има ги в импулното на "Електрон" _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vas Опитен потребител

Регистриран на: 13 Май 2003 Мнения: 119 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Май 29, 2005 13:52 Заглавие: |
|
|
Определено не е КУ112А,със сигурност беше чешки на "TESLA"-корпус като на тиристорите от развивката на "РУБИН Ц-202". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Май 29, 2005 16:12 Заглавие: |
|
|
| Чешките със сигурност са КТ119А и КТ120А. Бързодействащи тиристори за ХР. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Май 30, 2005 9:47 Заглавие: |
|
|
| Аз на "BЕKO" сложих руски КУ221,от "рубинЦ202" ,но се върна след ден работа,затова питам дали става този че го продават в магазина на самуил и пичагата там се кълне че ставал..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|