Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с включването на Nokia 6300

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nidats0k89
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 09 Юли 2011
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Съб Юли 09, 2011 14:07    Заглавие: Проблем с включването на Nokia 6300 Отговорете с цитат

Здравейте,

преди време си сменях панела на Nokia 6300 и нали с лепило го залепях, всичко си беше добре, но не бях пробвал дали работи копчето за включване.. и батерията ми по едно време падна и телефона се изключи, когато се прибрах включих зарядното, то почна да се зарежда обаче когато натиснах горе копчето, задържам си го както обикновено, но не се включва... пробвах разглобявах правих струвах, не можа да се включи.. ако има някакъв начин да се включи с някаква комбинация от копчета моля да ми я кажете или някакъв друг начин, просто да видя дали ще стане, а аз така или иначе ще го нося на ремонт! Smile

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 2357
Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Съб Юли 09, 2011 15:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма комбинация. В сервиза ... Ако беше го дал и там да ти сменят панела сега нямаше да имаш този проблем ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
golf_5_R32
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 03 Яну 2010
Мнения: 19

МнениеПуснато на: Пет Авг 26, 2011 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Най много да е попаднало лепило в копчето аз лично сам си ги оправям тези проблеми Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov