| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 11:19 Заглавие: STR50103 |
|
|
| Здравейте!Някой знае ли дали на мястото на STR50103B може да се сложи STR50103A и дали нещо се променя.По нашите магазини има само с буква "А". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 11:27 Заглавие: |
|
|
Според мен няма разлика. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 11:39 Заглавие: |
|
|
| От магазина ми казаха,че се различавали,но не ми остава друго освен да се прежаля и пробвам след като няма с буква "В" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 11:42 Заглавие: Re: STR50103 |
|
|
| tvpetrov написа: | | Здравейте!Някой знае ли дали на мястото на STR50103B може да се сложи STR50103A и дали нещо се променя.По нашите магазини има само с буква "А". |
И според мен трябва да се заменят без проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Гост
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 12:58 Заглавие: |
|
|
| сменял съм ги без проблем! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 16:19 Заглавие: |
|
|
| Тия от магазина не са сигурни в елементите си и затова търсят най малката причина ако не тръге да кажат (еми ние ти казахме) дано да тръгне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 16:52 Заглавие: |
|
|
Това което имам показва че с буква В дава 130в изходно напрежение докато с буква А са 103 и 118волта. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yordanov Опитен потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 328 Местожителство: Botswana,Gaborone
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2005 21:47 Заглавие: Re: STR50103 |
|
|
| tvpetrov написа: | | Здравейте!Някой знае ли дали на мястото на STR50103B може да се сложи STR50103A и дали нещо се променя.По нашите магазини има само с буква "А". |
Сменял съм ги без проблем! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Сря Юни 08, 2005 7:25 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на всички за отговорите.Вчера нямах време ,но днес ще опитам.От Коцев разбрах че може да има разлика в напрежението,затова ще изкл.КСХО и ще го замеря.Желая ви успещен ден! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Юни 09, 2005 13:59 Заглавие: |
|
|
| Наистина всичко заработи нормално с буква "А".Схемата е на 103в.и напрежението е толкова,така че версията за 130в.отпада.Благодаря още веднъж на всички .Считам темата за приключена. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|