 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
advertbg Активен потребител

Регистриран на: 13 Фев 2006 Мнения: 82 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2011 22:38 Заглавие: Търся кой ще ми направи двустранна платка |
|
|
| Търся някой желаещ да ми направи двустранна платка. Периодично ми се налага да правя малки платки /между 70 и 120кв.см/ по един брой, но с тонера винаги се получава малко разминаване. Убеден съм, че лесно ще стане по фотометод, но за момента нямам условия за това. Моля, ако има някой, които иска да помогне разбира се срещу съответното заплащане да ми пише лс или на мейла. Нямам претенции откъм време. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Shulz Опитен потребител


Регистриран на: 20 Авг 2008 Мнения: 136 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2011 22:20 Заглавие: Re: Търся кой ще ми направи двустранна платка |
|
|
| Имаш ЛС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|