lanchaza Нов потребител

Регистриран на: 17 Ное 2011 Мнения: 14 Местожителство: гр.Троян
|
Пуснато на: Чет Ное 17, 2011 0:41 Заглавие: Продавам Hi-Fi домашни тонколони HITACHI HS-3 |
|
|
| Тонколоните са модел 1979г.Закупени са навремето от кореком,размера на кутиите е 43,24,19,5см.Басовият говорител е 20см.Диаметър.Liudspeaker system haut-parleur ,MOD. No. HS-3 Impedance nominal 8 ohms,minimum 4,8 ohms,Rated Power Puissance Nominal-40WATTS(DIN),Music Power Puissance Musicale-80WATTS(DIN) HITACHI,Ltd.Tokyo Japan!MADE IN JAPAN,FABRIQUE AU JAPON!!!Това пише на тях,смятам, че са повече от истински и заслужават цена от 100лв.За двете.Skype-Lanchaza,GSM-0878661370 гр.Троян.Единствено някойси ми е натиснал единият басов говорител в средата незнам може ли да се оправи.За снимки ме търсете във Skype |
|