 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юни 07, 2011 14:36 Заглавие: Продавам 2 субчета АЛТЕЛ и широколентови колонки MICROLAB.. |
|
|
Продавам комплект широколентови колонки MICROLAB с 3" говорители, кутии от МДФ, размери 19х12х9см, тегло около 2кг общо двете. Мощност около 15вт / 6ома всяка. Работен диапазон 120-20000хц. и 2 нови (включвани за проба) пасивни субчета АЛТЕЛ бас - 6,5"; 40-250хц; 20-80вт; 4-8 ома; размери : ш х в х д: 23х34х28см, тегло - около 6кг/бр, кутията е от дебел 16мм МДФ. Намират се в София, но мога да го пратя с куриер с опция за тест. Цена за 2-те колонки Microlab - 15лв, субчетата - 20лв/бр. Ето и снимки:
http://imageshack.us/photo/my-images/829/09022011006.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/233/09022011007.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/821/11022011.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/132/09022011008.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/683/09022011.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/851/06062011003.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/695/06062011004r.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/844/06062011002.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/192/06062011001.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/202/06062011.jpg/
п.п. колонките са без решетки.
скаип: yasharec
0892708245 Явор
Последната промяна е направена от yavkata на Пон Яну 02, 2012 18:53; мнението е било променяно общо 4 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Юни 12, 2011 14:26 Заглавие: Корекция на цената |
|
|
| Корекция на цената - 15лв за чифта колонки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yavkata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2007 Мнения: 411 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Яну 02, 2012 18:55 Заглавие: ре |
|
|
| Корекция на цената и на субчетата - 15лв за брой. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|