| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Antonii Опитен потребител

Регистриран на: 27 Юли 2008 Мнения: 198 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Дек 13, 2011 11:10 Заглавие: Продавам система за контрол на налягането в гумитеПродадено. |
|
|
Продавам чисто нова система за контрол на налягането и температурата в гумите.
Към нея има интегриран дисплей в огледалото за обратно виждане което е оборудвано с покритие против заслепяване при нощно шофиране.
Самите датчици се монтират скрито в гумите.
https://picasaweb.google.com/Antonii1979/Opel#5685535848076934658
Намира се в гр. Перник
За връзка на ЛС и e-mail: [email protected]
Цена - 270лв. _________________ Като имаш мускули акъл не е нужен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Kacho Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2004 Мнения: 255 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Вто Дек 13, 2011 11:58 Заглавие: |
|
|
И тези датчици къде по-точно се монтират?И с какви по-точно батерии работят?Че нещо не вдявам. _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Antonii Опитен потребител

Регистриран на: 27 Юли 2008 Мнения: 198 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Дек 14, 2011 0:39 Заглавие: |
|
|
Батериите са си в датчиците, а самите датчици се монтират на джантата вътре в гумата.
Съществуващите вентили се махат, а към комплекта има собствени вентили (в пликчето) към които се захващат датчиците. _________________ Като имаш мускули акъл не е нужен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Antonii Опитен потребител

Регистриран на: 27 Юли 2008 Мнения: 198 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2012 10:03 Заглавие: |
|
|
 _________________ Като имаш мускули акъл не е нужен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|