 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
raichev Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2008 Мнения: 1284 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Дек 10, 2011 18:48 Заглавие: Продавам СД плейър AKAI CD 57- PCM67P-J |
|
|
СД плейър AKAI CD 57- PCM67P-J - CD0001AD (Pioneer filter) KSS-210A-чете и СД арове светкавично,дистанционно,леки е надрано предпазното фолио на капака,но като се свали става като нов,много качествен саунд,фиксиран и регулируем изход и от дистанционното,потенциал за мод-130лв.
 _________________ Райчев
Пловдив "Гладстон" 11
http://raichevaudio.wordpress.com/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|