 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
spiro Нов потребител

Регистриран на: 09 Дек 2011 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пет Дек 09, 2011 21:23 Заглавие: търся четки за Black&decker |
|
|
| От къде в Пловдив мога да си взема четки за ъглошлайф Black&Decker CD115 ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
toncho_b4 Нов потребител

Регистриран на: 25 Мар 2005 Мнения: 36 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Дек 09, 2011 21:59 Заглавие: |
|
|
| Ако кажеш , колега, размерите в които трябва да се поберат , може да се опитам да ти помогна със заместител от Бош ако станат. В другия случай може да провериш в сервиза на Киров(входа на панаира откъм р.Марица) или в сервиза на Макита и Спарки (срещу ТЕТ Ленин почти от другата страна на бул. Пещерско шосе). Във Викиват също имат различни модели четки за електродвигатели, но ще последват ужасно тъпи въпроси като твърдост на четките и колко процента да е въглерода и/или медта, на които дори в сервиз не могат да отговорят, нито продавача ще ти извади сертификат за качество и химичен състав за доказателство , ако все пак отговориш на въпросите... (няма да коментирам метода за измерване на твърдост с драскане върху лист хартия) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
spiro Нов потребител

Регистриран на: 09 Дек 2011 Мнения: 2
|
Пуснато на: Съб Дек 10, 2011 19:12 Заглавие: |
|
|
6x8mm. Купих някакви обикновени. Бяха малко по-големи от този размер и по-меки. Поизпилих ги малко, но като ги сложих пак прекъсва ъглошлайфа.
Модерирано от RC
Бутон за отговор  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|