 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jongil Опитен потребител

Регистриран на: 15 Авг 2011 Мнения: 140 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Дек 24, 2011 15:23 Заглавие: Продавам евтино телевизор NordMende(за техници)- продаден! |
|
|
Моделът е Spectra sc 72,добър кинескоп,добър външен вид.Както си работеще, изпука и спря.Крайния транзистор на ХО 2SC5449 беше пробил.Смених го с BU508D,но не тръгна,а захранването заработи в повторно-кратковременен режим.Не знам дали има проблем или транзистора не е същия,но нямам време да си играя с него,затова го продавам.Сменил съм демпферния кондензатор и кондензатора в базовата верига на драйверния транзистор.Друго не съм пипал. Цената е 10лв.
Последната промяна е направена от jongil на Чет Дек 29, 2011 8:41; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dodov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Май 2008 Мнения: 405 Местожителство: Попово
|
Пуснато на: Съб Дек 24, 2011 16:03 Заглавие: |
|
|
| Имате ЛС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|